001-DrongoPhoto-April2019Quarterly.jpg

MISSION

In sit amet felis malesuada, feugiat purus eget, varius mi. Mauris id fermentum nulla. Nulla lectus ante, consequat et ex eget, feugiat tincidunt metus. Maecenas non leo laoreet, condimentum lorem nec, vulputate massa. Suspendisse nec congue purus.

MEMBERS

In sit amet felis malesuada, feugiat purus eget, varius mi. Mauris id fermentum nulla. Nulla lectus ante, consequat et ex eget, feugiat tincidunt metus. Maecenas non leo laoreet, condimentum lorem nec, vulputate massa. Suspendisse nec congue purus.

Chapter Chairs
Co-Chair: Jeffrey Drongowski, jeff@drongophoto.com
Co-Chair: Michael Zelniker, aionpic@gmail.com

Chapter Committees
Marketing & Communications: Kate Varley, krvarley@yahoo.com
Speaker Training: Carol Kravetz, ckravetz@pacbell.net
Legislative: Stacy Fortner, s_fortner@yahoo.com & Dave Guttman, dave_guttman@yahoo.com
Campaigns: Stacy Fortner, s_fortner@yahoo.com
Chapter & Community Events: Andy Hattala, ahattala@ha.ucla.edu
LA Chapter Liaison: Diana Weynand, diana@weynand.com
Secretary & Administrative: Elease Lui Stemp, eleaselui@gmail.com

Chapter Sub-Committees
Plastics Pollution: Juli Schulz, ecojulijuli@gmail.com & Lendi Slover, lendivaness@gmail.com
100% Committed Campaign: Sylvie Abrams, sylvieabrams@ca.rr.com
Renewable Energy: Joanne Millius, joannemillius@yahoo.com
Wetlands Protection: Molly Basler, mollybasler@sbcglobal.net
Rainforest Protection: Gina Low, ginalow@apecaperu.org
Business Working Group: Andrew Ellis, acellis@sbcglobal.net